INFANTIL FEMENÍ BARBER.2

Calendari LLIGA INFANTIL FEMENI MENORCA GRUPO 01

Jornada 1 16/01/2022
Hora Local Visitant
10:00 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES 38 65 C.B. LA SALLE MAÓ
10:00 CCE SANT LLLUIS 53 2 JOVENT B RTE ES POUET NOU
17:30 JOVENT A RTE ES POUET NOU A 53 3 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B
18:00 CLUB BÀSQUET FERRERIES 58 75 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A
Jornada 2 23/01/2022
Hora Local Visitant
18:30 C.B. LA SALLE MAÓ 60 44 CCE SANT LLLUIS
18:30 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A 68 16 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES
10:00 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B 15 66 CLUB BÀSQUET FERRERIES
18:20 JOVENT B RTE ES POUET NOU 28 78 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA
Jornada 3 26/01/2022
Hora Local Visitant
18:00 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES 57 6 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B
18:00 CCE SANT LLLUIS 25 76 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A
21:00 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA 68 70 JOVENT A RTE ES POUET NOU A
18:00 JOVENT B RTE ES POUET NOU 13 63 C.B. LA SALLE MAÓ
Jornada 4 30/01/2022
Hora Local Visitant
18:30 JOVENT A RTE ES POUET NOU A 76 26 CLUB BÀSQUET FERRERIES
09:00 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B 6 57 CCE SANT LLLUIS
10:00 C.B. LA SALLE MAÓ 53 41 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA
19:30 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A 60 10 JOVENT B RTE ES POUET NOU
Jornada 5 06/02/2022
Hora Local Visitant
18:30 C.B. LA SALLE MAÓ 33 61 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A
10:00 JOVENT B RTE ES POUET NOU 46 57 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B
20:00 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA 66 15 CLUB BÀSQUET FERRERIES
19:00 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES 26 76 JOVENT A RTE ES POUET NOU A
Jornada 6 13/02/2022
Hora Local Visitant
16:15 JOVENT A RTE ES POUET NOU A 66 15 CCE SANT LLLUIS
18:30 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A 81 79 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA
18:30 CLUB BÀSQUET FERRERIES 92 62 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES
10:00 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B 31 73 C.B. LA SALLE MAÓ
Jornada 7 16/02/2022
Hora Local Visitant
18:00 CCE SANT LLLUIS 54 64 CLUB BÀSQUET FERRERIES
18:00 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES 31 81 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA
19:30 JOVENT B RTE ES POUET NOU 10 61 JOVENT A RTE ES POUET NOU A
18:30 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A 53 3 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B
Jornada 8 20/02/2022
Hora Local Visitant
18:30 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA 83 33 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B
18:30 JOVENT A RTE ES POUET NOU A 81 70 C.B. LA SALLE MAÓ
18:30 CLUB BÀSQUET FERRERIES 58 7 JOVENT B RTE ES POUET NOU
18:30 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES 46 79 CCE SANT LLLUIS
Jornada 9 26/02/2022
Hora Local Visitant
10:00 CCE SANT LLLUIS 60 100 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA
10:00 JOVENT B RTE ES POUET NOU 39 68 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES
18:15 C.B. LA SALLE MAÓ 60 58 CLUB BÀSQUET FERRERIES
20:30 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A 61 50 JOVENT A RTE ES POUET NOU A
Jornada 10 06/03/2022
Hora Local Visitant
18:30 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A 76 53 CLUB BÀSQUET FERRERIES
10:00 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B 7 57 JOVENT A RTE ES POUET NOU A
10:00 C.B. LA SALLE MAÓ 77 40 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES
10:00 JOVENT B RTE ES POUET NOU 24 75 CCE SANT LLLUIS
Jornada 11 13/03/2022
Hora Local Visitant
16:15 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA 56 5 JOVENT B RTE ES POUET NOU
18:30 CCE SANT LLLUIS 40 71 C.B. LA SALLE MAÓ
18:30 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES 21 71 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A
19:00 CLUB BÀSQUET FERRERIES 72 22 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B
Jornada 12 16/03/2022
Hora Local Visitant
19:30 C.B. LA SALLE MAÓ 73 22 JOVENT B RTE ES POUET NOU
18:00 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B 48 56 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES
18:30 JOVENT A RTE ES POUET NOU A 85 75 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA
20:00 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A 92 55 CCE SANT LLLUIS
Jornada 13 20/03/2022
Hora Local Visitant
16:15 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA 71 42 C.B. LA SALLE MAÓ
18:30 CLUB BÀSQUET FERRERIES 68 79 JOVENT A RTE ES POUET NOU A
10:00 CCE SANT LLLUIS 74 24 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B
18:00 JOVENT B RTE ES POUET NOU 15 66 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A
Jornada 14 27/03/2022
Hora Local Visitant
18:30 CLUB BÀSQUET FERRERIES 35 85 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA
18:30 JOVENT A RTE ES POUET NOU A 65 14 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES
20:15 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A 66 52 C.B. LA SALLE MAÓ
12:00 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B 59 55 JOVENT B RTE ES POUET NOU
Jornada 15 03/04/2022
Hora Local Visitant
18:30 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA 51 74 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A
10:00 C.B. LA SALLE MAÓ 63 34 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B
10:00 CCE SANT LLLUIS 42 76 JOVENT A RTE ES POUET NOU A
12:00 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES 59 74 CLUB BÀSQUET FERRERIES
Jornada 16 10/04/2022
Hora Local Visitant
18:20 JOVENT A RTE ES POUET NOU A 61 10 JOVENT B RTE ES POUET NOU
20:00 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA 93 55 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES
16:15 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B 14 64 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A
18:30 CLUB BÀSQUET FERRERIES 52 56 CCE SANT LLLUIS
Jornada 17 24/04/2022
Hora Local Visitant
09:00 CD ALCAZAR - BASSA FLORIT INSTAL·LACIONS B 19 69 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA
10:00 JOVENT B RTE ES POUET NOU 43 83 CLUB BÀSQUET FERRERIES
10:00 CCE SANT LLLUIS 68 46 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES
18:30 C.B. LA SALLE MAÓ 35 86 JOVENT A RTE ES POUET NOU A
Jornada 18 01/05/2022
Hora Local Visitant
19:00 OPTICA CIUTADELLA-CB CIUTADELLA 88 42 CCE SANT LLLUIS
18:00 CB BOSCOS CIUTADELLA BARBER 2. ELECTRICISTES 63 13 JOVENT B RTE ES POUET NOU
19:30 JOVENT A RTE ES POUET NOU A 73 60 CD ALCAZAR - MENORCA TRAINERS A
17:00 CLUB BÀSQUET FERRERIES 58 63 C.B. LA SALLE MAÓ
Compartir a Pinterest

Els nostres patrocinadors