MINI MASCULÍ TALLERS AGRIM
Calendari MENORCA MENORCA GRUP A
Jornada 1
|
|
27/01/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
18:30 |
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
104
54
|
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |
10:00 |
CCE SANT LLUIS |
70
86
|
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
19:15 |
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
70
89
|
JOVENT A J.PALLISER |
Jornada 2
|
|
17/02/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
09:00 |
JOVENT A J.PALLISER |
65
70
|
CCE SANT LLUIS |
10:00 |
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |
90
48
|
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
19:00 |
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
|
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
Jornada 3
|
|
24/02/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
18:30 |
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
82
50
|
JOVENT A J.PALLISER |
19:15 |
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
96
103
|
CCE SANT LLUIS |
10:00 |
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |
91
63
|
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
Jornada 4
|
|
02/03/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
16:30 |
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
53
73
|
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
18:15 |
JOVENT A J.PALLISER |
37
73
|
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |
19:00 |
CCE SANT LLUIS |
82
87
|
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
Jornada 5
|
|
09/03/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
18:30 |
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
82
31
|
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
10:00 |
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |
103
53
|
CCE SANT LLUIS |
16:30 |
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
62
49
|
JOVENT A J.PALLISER |
Jornada 6
|
|
16/03/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
16:30 |
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |
73
107
|
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
09:00 |
JOVENT A J.PALLISER |
94
73
|
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
10:00 |
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
85
82
|
CCE SANT LLUIS |
Jornada 7
|
|
06/04/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:00 |
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
108
57
|
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
10:00 |
CCE SANT LLUIS |
90
85
|
JOVENT A J.PALLISER |
19:15 |
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
|
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |
Jornada 8
|
|
13/04/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
09:00 |
JOVENT A J.PALLISER |
72
82
|
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
10:00 |
CCE SANT LLUIS |
97
86
|
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
12:00 |
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
52
85
|
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |
Jornada 9
|
|
20/04/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
18:30 |
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
116
72
|
CCE SANT LLUIS |
10:00 |
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |
85
35
|
JOVENT A J.PALLISER |
11:30 |
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
98
68
|
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
Jornada 10
|
|
27/04/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
19:15 |
CB CIUTADELLA PONENT TARONJA |
28
79
|
CD ALCÁZAR - LINIARQUITECTURA A |
09:00 |
JOVENT A J.PALLISER |
70
76
|
CB BOSCOS MENORCA A TALLERES AGRIM
|
10:00 |
CCE SANT LLUIS |
64
75
|
CB ES CASTELL A TROFEUS DANI |