PREMINI MASCULÍ IMPRENTA CAMPS
Calendari PRE - MINI MENORCA GRUP 2 - MASCULI - FASE 2
Jornada 1
|
|
03/02/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:00 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
|
JOVENT B COINGA |
10:00 |
CCE SANT LLUIS BLAU B |
|
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
10:00 |
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
Jornada 2
|
|
17/02/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:45 |
JOVENT B COINGA |
|
CCE SANT LLUIS BLAU B |
11:30 |
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
|
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |
12:00 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
Jornada 3
|
|
24/02/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
09:30 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
|
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
10:00 |
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |
|
JOVENT B COINGA |
12:00 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
|
CCE SANT LLUIS BLAU B |
Jornada 4
|
|
09/03/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:00 |
CCE SANT LLUIS BLAU B |
|
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |
10:45 |
JOVENT B COINGA |
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
10:00 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
|
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
Jornada 5
|
|
16/03/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:00 |
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
11:30 |
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
|
JOVENT B COINGA |
12:00 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
|
CCE SANT LLUIS BLAU B |
Jornada 6
|
|
13/04/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:00 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
|
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |
10:45 |
JOVENT B COINGA |
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
11:30 |
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
|
CCE SANT LLUIS BLAU B |
Jornada 7
|
|
20/04/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:00 |
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |
|
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
10:00 |
CCE SANT LLUIS BLAU B |
|
JOVENT B COINGA |
09:00 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
Jornada 8
|
|
04/05/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:00 |
CCE SANT LLUIS BLAU B |
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
10:45 |
JOVENT B COINGA |
|
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |
11:30 |
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
Jornada 9
|
|
11/05/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:00 |
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |
|
CCE SANT LLUIS BLAU B |
11:30 |
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
12:00 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
|
JOVENT B COINGA |
Jornada 10
|
|
25/05/2024 |
Hora |
Local |
|
Visitant |
10:00 |
CCE SANT LLUIS BLAU B |
|
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS BLAU
|
10:45 |
JOVENT B COINGA |
|
CB CIUTADELLA PONENT GALP TARONJA MASCULI |
12:00 |
CB BOSCOS MENORCA IMPREMTA CAMPS GROC |
|
CD ALCAZAR - PAROT MENORCA - BLANCO |